Højbodalvej 16 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Stenlille - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Stenlille. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Stenlille er to af de seneste boliger, der er kommet til salg, villaen på Højbodalvej 16 i Assentorp og rækkehuset på Drosselvej 39.

Højbodalvej 16 tilbyder en rummelig villa med et areal på 216 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Villaen er beliggende på en generøs grund på 63.298 kvadratmeter og koster 3.895.000 kr.

Drosselvej 39 præsenterer sig som et mere kompakt rækkehus med 82 kvadratmeter fordelt på 3 værelser. Grundarealet er på 300 kvadratmeter. Rækkehuset er sat til salg for 1.275.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler