Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Stenlille og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365 og Rema 1000.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Coop365: Lurpak smør eller smørbar til kun 12 kr.
Coop365 tilbyder Lurpak smør eller smørbar til en fantastisk pris på kun 12 kr. for 200 g. Bemærk, at der er en begrænsning på maks. 3 pakker pr. kunde. Tilbuddet er gældende fra torsdag den 5. november til onsdag den 11. november.
Rema 1000: Tulip pålæg til kun 10 kr.
Hos Rema 1000 kan du få Tulip pålæg, baconpostej eller salami-hapser til kun 10 kr. pr. pakke. Vægten varierer fra 50-200 g. Tilbuddet gælder fra søndag den 8. november til lørdag den 14. november.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.